הנוצץ
חברת ניקיון, פוליש

לפרטים התקשרו
1700-700-432

  1. ראשי
  2. /
  3. שרותים נוספים
  4. /
  5. הדברה

הדברה לבית

את ביתנו לא נרצה לחלוק עם חרקים ושאר מזיקים, אחת לתקופה עלינו לבצע עבודות הדברה בכדי לסלק את המזיקים מהבית ולמנוע פלישה מחודשת. ההדברה חיונית להרחקה של נמלים מהמטבח, יתושים, מכרסמים, יונים ושאר מזיקים. עבודות הדברה יש לבצע תוך הזמנת אנשי מקצוע.

איך בוחרים מדביר?

כאשר מדובר בעבודת הדברה עלינו להקפיד להפקיד אותה רק בידיים מקצועיות. שירותי הדברה נזמין רק בחברות הדברה מורשות המחזיקות ברישיון. מדבירים מקצועיים  יקפידו על שימוש בחומרי הדברה בטיחותיים תוך הקפדה על מינון נכון. חוסר מקצועיות של מדבירים לא מוסמכים עלולה לבוא לידי ביטוי בהפרזה מסוכנת בכמויות חומר ההדברה.

מדבירים מוסמכים ומנוסים יודעים באלו חומרי הדברה יש להשתמש בעבור כל בעיה. הם יודעים מהו המינון הנכון בעבור הדברה של עכברים, הדברה של נמלים או הדברה כללית לבית במהלך מעבר דירה.

מהם הסיכונים הכרוכים בהדברה?

כדאי לדעת, חומרי הדברה הם חומרים מסוכנים. גלו אחריות והקפידו לברר אלו חומרים ישמשו להדברה והאם מדובר בחומרים מותרים לשימוש. שוב לדעת כי ישנה אפשרות להזמנת הדברה ירוקה מבוססת חומרים טבעיים. במהלך ההדברה ולאחריה יש לצאת מהבית ולהרחיק מהמקום גם חיות מחמד. אל הבית ניתן לשוב לאחר מספר שעות בהתאם להנחיות המדביר.

המשרד לאיכות הסביבה הוא הגורם האחראי לקבוע אלו חומרי הדברה מותרים לשימוש. על המדבירים מוטלת האחריות לעקוב אחר רשימת החומרים המותרים לשימוש. החל משנת 2008 חל איסור על שימוש בזרחן אורגני להדברה, החומר מסוכן ואסור לשימוש, על אף האיסור ישנם מדבירים אשר ממשיכים לעשות שימוש מסוכן בזרחן האורגני.

מיהו מדביר מורשה?

קבלת רישיון לעבודה בתחום ההדברה דורשת הצגת תעודת יושר וסיום קורס הכשרה. הדברה דורשת מהמדביר להישאר בביתכם לבדו, בהתאם לכך, מדבירים מחויבים בהצגת תעודת יושר לקבלת רישיון לעיסוק במקצוע.  הקפידו להעסיק רק חברות הדברה אשר מציגות רישיונות ומקפידות על שימוש בחומרי הדברה בטיחותיים, הבטיחות שלכם ושל בני ביתכם היא לא נושא בו ניתן להקל ראש. 

צור קשר

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות
התקשרו עכשיובניית אתרים - טואול