הנוצץ
חברת ניקיון, פוליש

לפרטים התקשרו
1700-700-432

  1. ראשי
  2. /
  3. שרותים נוספים
  4. /
  5. מריחת סילר

מריחת סילר

תחילה נסביר מהו סילר ובהמשך נסביר מדוע מורחים אותו על האריחים ונספק תשובות לשאלות נפוצות בתחום.

מהו סילר?

הסילר הוא חומר עם כושר מניעת ספיגה, החומר שימושי ואף הכרחי לשילוב בריצוף של שיש או אבן. שכבת הסילר מונעת ספיגת נוזלים, לחות וכתמים באריחי הריצוף, מריחת סילר משמשת שכבת מגן על אריחי הריצוף היקרים והאיכותיים. את הבית לא מרצפים אחת לשנה וגם לא אחת לחמש שנים, על אריחי הריצוף עליכם לשמור תוך שימוש בחומרים המספקים שכבת הגנה לאריחים. יש אפשרות למריחת סילר באמצעות רולר, התזה, מטלית וציפוי.

באלו סוגים של ריצוף כדאי למרוח סילר?

משטחי שיש זקוקים למריחת סילר להגנה על המשטח היקר מפני כתמים ונוזלים. מרצפות עם כושר ספיגה טוב זקוקה לשכבת סילר, אם יש בביתכם אריחי אבן, שיש, טרקוטה, אבן בראשית או שיש קרמה מהרו להזמין מריחת סילר להגנה על האריחים. אם אנכם בטוחים האם דרושה לכם שכבת סילר להגנה על האריחים צרו קשר ונשמח לספק חוות דעת מומחה.

כיצד מתבצעת העבודה?

מריחת סילר מתבצעת רק לאחר שאריחי הריצוף כבר עברו תהליך של ניקיון עמוק, במידת הצורך יש לבצע גם עבודות ליטוש של השכבות העליונות המלוכלכות. על פני אריחי אבן יהיו כתמים בלתי אפשריים להסרה, את הכתמים האלו יש ללטש. ציפוי הסילר יהפוך את האריחים קלים יותר לניקוי ותחזוקה, יהיה זה קל יותר לשמור על ריצוף נקי ומבריק.

איך מבצעים את מריחת הסילר?

את התוצאות הטובות ביותר תשיגו עם עבודה מקצועית של צוות ניקיון. אנו מתמחים במריחת סילר ושאר עבודות פוליש וניקיון. כל העבודות מתבססות על שימוש בחומרים איכותיים ומכונות חדישות. אנו מכירים היטב את כל סוגי אריחי הריצוף, נשמח להציע גם לכם את הפתרון המתאים ביותר להברקת הריצוף, הגנה על האריחים ושיפור איכות החיים. את מריחת הסילר על האריחים יש לחדש אחת לשנתיים, נדגיש כי לאחר מריחת סילר יש להימנע משטיפת האריחים למשך יומיים.

צור קשר

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות
התקשרו עכשיובניית אתרים - טואול