הנוצץ
חברת ניקיון, פוליש

לפרטים התקשרו
1700-700-432

  1. ראשי
  2. /
  3. פוליש
  4. /
  5. פוליש ווקס

פוליש ווקס לבית

את פוליש הווקס נפגוש בבתים רבים, הוא הגורם האחראי לרצפה המבריקה במשרדים ובתי מגורים, כאשר אנו מתרשמים מריצוף מבריק באולמות אירועים מדובר ככל הנראה בעבודת פוליש ווקס. שימו לב, כל עבודת פוליש ווקס זקוקה לרמת גימור שונה, המקצועיות והניסיון של צוות הניקיון יבואו לידי ביטוי בתוצאות.


מהו ווקס?

מדובר בחומר מבוסס שעווה אותו מורחים כשכבת הגנה וברק, שכבת הווקס מעניקה למשטח ברק ומראה חלק. את הווקס יש למרוח על ריצוף נקי, פוליש ווקס מתאים במיוחד לריצוף עשוי אבן, הוא פחות מתאים לריצוף שיש. היתרון של פוליש הווקס על פני שיטות ניקיון אחרות הוא המחיר.

כיצד מתבצעת עבודת הפוליש?

השלב הראשון הוא שלב הניקיון, זהו השלב בו נבצע ניקיון יסודי באריחי הריצוף, לא כדאי יהיה לצפות את הריצוף בשכבת ווקס מבלי לבצע תחילה ניקיון יסודי. את הניקיון מבצעת מכונת ניקיון רבת עצמה. השלב השני יהיה ציפוי הריצוף בשכבת ווקס אקרילי, את סוג הווקס נבחר בהתאם לסוג האריחים. השלב השלישי האחרון הוא שלב ההברקה. השלב הרביעי הוא השלב בו אתם מקבלים מחמאות על הריצוף החדש בבית.

ביצוע עבודות פוליש ווקס לאחר שיפוץ


אלו משטחים ניתן להבריק עם פוליש ווקס לבית?

ווקס אקרילי ניתן למרוח על אריחים בתוך הבית, אריחים חיצוניים בגינה, אריחי משרד, אריחים במוסדות ציבוריים, אריחים באולמות אירועים וכנסים, חיפוי קירות וגם, משטחי בטון. אם אתם מחפשים פתרון לחידוש של ריצוף צרו קשר ונשמח לספק חוות דעת מקצועית.

יתרונות וחסרונות של פוליש ווקס לבית

היתרונות של הווקס יבואו לידי ביטוי בתוצאות, בהתאמת הווקס כמעט לכל סוגי המשטחים, במחירים הנוחים ובמניעת חדירה של נוזלים אל אריחי הריצוף. החסרונות של הווקס באים לידי ביטוי בחובת התחזוקה השוטפת, את שכבת הברק יש לתחזק באופן שוטף, ללא תחזוקה שכבת הברק אינה נשמרת למשך זמן. שימו לב, במהלך גרירה של רהיטים ושאר פריטים כבדים עלולים להישאר סימני גרירה על הריצוף.

לקבלת מידע נוסף על פוליש ווקס לבית התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונשוב אליכם.


צור קשר

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות
התקשרו עכשיובניית אתרים - טואול