הנוצץ
חברת ניקיון, פוליש

לפרטים התקשרו
1700-700-432

  1. ראשי
  2. /
  3. פוליש
  4. /
  5. פוליש לרצפה

פוליש לרצפה חדשה

אם שוב שטפתם את הרצפה בבית וקיבלתם תוצאות מאכזבות? אם אתם לא מצליחים להשיג מראה מבריק גם עם חומרי הניקוי הטובים ביותר ייתכן שהגיע הזמן להזמין פוליש מקצועי לרצפה. צוות מקצועי יגיע אליכם עם כל הציוד הדרוש ויבצע ניקיון יסודי באריחי הריצוף, ניקיון אותו נסיים עם שכבת פוליש לרצפה.

אנו משתמשים באריחי הרצפה באופן יומיומי, עם כל יום הריצוף בבית נשחק מעט ומתלכלך בשכבות של שומן ואבק. לכלוך מצטבר עם השנים בשכבה העליונה של הריצוף, הלכלוך חודר פנימה אל האריחים ולא ניתן להסירו באמצעות חומר ניקוי רגילים. כאשר אתם מזמינים פוליש לרצפה מכונות קרצוף חזקות משייפות את השכבה העליונה וחושפות שכבה חדשה ונקייה, על אותה שכבה חדשה ונקייה נמרח שכבת ברק להגנה על המראה הנקי.

ריצוף ישן מבריק ונקי כמו חדש

פוליש לרצפה הוא הסוד להברקה וחידוש של ריצוף קיים מבלי להחליף את האריחים ולהיקלע להוצאות כספיות משמעותיות. באמצעות הפוליש תצליחו להעלים את אותם כתמים עקשנים אותם לא הצלחתם להסיר בעצמכם, הפוליש יחזיר לריצוף את הברק שאבד לו.

איך מבצעים ניקוי יסודי לרצפה?

תחילה עלינו להסיר את הלכלוך הקשה אשר הצטבר בשכבה העליונה של הריצוף, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות שיוף השכבה העליונה. מכונות פוליש לרצפה מבצעות כמה פעולות באחד, המכונה מסוגלת לשייף את השכבה העליונה של הריצוף ובהמשך גם לבצע ניקיון יסודי ולמרוח את שכבת חומרי ההברקה. קיימות מכונות פוליש חזקות באמצעותן ניתן לבצע גם עבודות ליטוש.


 


עבודות פוליש לרצפות ניתן לבצע בדירות מגורים, בתים פרטיים, משרדים, מוסדות ציבוריים וגם משטחים חיצוניים. כמעט כל סוג של ריצוף אפשר לחדש ולהבריק, כל שיש לעשות הוא לייצור קשר ולהזמין צוות ניקיון מקצועי. ניתן לקבל שירות פוליש ברמלה ובמקומות נוספים בארץ.

פוליש ווקס לרצפה מבריקה

את הריצוף הביתי הישן נהפוך למבריק ונקי עם פוליש ווקס מקצועי, הפוליש יעניק למרצפות שכבת מגן שקופה ומבריקה. את שכבת המגן הזו כדאי למרוח גם על אריחי ריצוף חדשים, כך נוכל להגן על האריחים מפני שחיקה ולכלוך קשה. התוצאות של פוליש הווקס הן ריצוף מבריק ונקי למשך תקופה ארוכה. אם גם אתם מעוניינים ברצפה מבריקה ומרשימהפוליש ווקס הוא התשובה.

למידע נוסף על פוליש לרצפות התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונחזור אליכם.


צור קשר

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות
התקשרו עכשיובניית אתרים - טואול