הנוצץ
חברת ניקיון, פוליש

לפרטים התקשרו
1700-700-432

  1. ראשי
  2. /
  3. פוליש
  4. /
  5. פוליש לרצפה ישנה

פוליש לרצפה ישנה

רצפה ישנה וחסרת ברק גורעת משווי הנכס, רצפה ישנה כזו נרצה להסתיר ולמהר להחליף. רגע לפני שאתם מחליפים את הריצוף בהוצאה כספית גבוהה בואו להכיר אפשרויות נוספות, עם פוליש מקצועי ניתן יהיה להבריק ולחדש גם רצפה ישנה. רגע לפני שאתם מרימים ידיים ומחליפים את הריצוף תנו הזדמנות לצוות המקצועי שלנו.

תחילה נאבחן את הריצוף ונסביר על אפשרויות הפעולה, לאחר מכן נבצע תיאום ציפיות ונסביר לכם על התהליך ועל התוצאות הצפויות. כעת לאחר מתן ההסברים מגיע השלב בו מתחילים לעבוד, את השלב הזה נסיים עם רצפה מבריקה ויפה כמעט כמו חדשה.

מתי כדאי לבצע פוליש לרצפה ישנה?

החלפת ריצוף כרוכה בעלויות גבוהות, גם כאשר נבחר את האריחים הפשוטים ביותר ההוצאה הכספית תהיה משמעותית. עבודות פוליש לרצפה ישנה מומלצות בעבור דירות שכורות, מתחמי עסקים  ובתים ישנים. אם יש לכם ריצוף ישן אותו תרצו לנקות בצורה יסודית ולהבריק הזמינו אותנו לקבלת חוות דעת מומחה.

המטרה לשמה מתבצעות עבודות פוליש היא חידוש של המרצפות תוך ניקיון יסודי. עבודת הפוליש מתחילה בניקיון יסודי, מכונות הפוליש מסירות גם את הכתמים העקשנים ביותר. המכונה מצליחה להחזיר לאריחי הריצוף את הברק האבוד ולסיים את העבודה עם שכבת ברק המשמשת גם שכבת מגן.

רצפה יפה היא רצפה מבריקה

ריצוף מבריק הוא ריצוף מרשים, עבודת פוליש לרצפה ישנה מומלצת כאשר עלינו להעלות ערך של נכס או לשפר את מראהו. תוצאות של עבודת פוליש מקצועית עמידות למשך תקופה ארוכה, יהיה עליכם לחדש את שכבת הפוליש אחת לתקופה, אך איש לא יוכל לשער כי מדובר באריחים ישנים וחסרי ברק. עבודת פוליש לרצפה ישנה היא סיום נהדר לעבודת השיפוץ של הבית. ניתן להזמין עבודה של פוליש ברחובות והסביבה במחירים נוחים לכל כיס.

ביצוע עבודות פוליש לרצפה ישנה בסלון

צור קשר

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות
התקשרו עכשיובניית אתרים - טואול