הנוצץ
חברת ניקיון, פוליש

לפרטים התקשרו
1700-700-432

  1. ראשי
  2. /
  3. פוליש
  4. /
  5. שירותי פוליש

שירותי פוליש

אנו נבצע את עבודות הניקיון לשביעות רצונכם המלאה, קשה יהיה לזהות כי לא מדובר ברצפה חדשה לגמרי. עם השנים נשחקת השכבה העליונה של הריצוף, הברק נעלם ומופיעים כתמים, הבשורה הטובה היא שאפשר להחזיר לריצוף את הברק, רגע לפני שאתם מחליפים את הריצוף הישן בחדש כדאי להזמין שירותי פוליש מקצועיים.

3 סוגים של שירותי פוליש : קריסטל, אקרילי, ווקס

פוליש קריסטל מעניק לריצוף את המראה המבריק, כדאי להשתמש בפוליש הקריסטל במרצפות אבן או שיש. שימו לב, פוליש קריסטל אינו מתאים לאריחי גרניט פורצלן או אריחי קרמיקה.  עבודה מקצועית תשאיר את הריצוף מבריק למשך כ-3 שנים, לא יהיו סמנים על הריצוף מהזזת רהיטים.


פוליש אקרילי מעניק לאריחים מראה מבריק אותו משיגים בעזרת חומר מיוחד בו מצפים את הריצוף. החומר מתקשה ומשמש שכבת הגנה על הריצוף, השכבה מגנה על הריצוף מפני פגעים ושחיקה. לעתים כדאי למהר לצפות אריחי ריצוף חדשים בפוליש אקרילי בכדי להגן עליהם מפני שחיקה ובלאי. פוליש אקרילי מתאים לכול סוגי האריחים פרט לאריחי גרניט פורצלן ואריחי קרמיקה. פוליש זה מתאים להברקת הריצוף במקומות ציבוריים בהם יש שימוש רב באריחים.

שירותי פוליש ווקס מעניקים לריצוף מראה מבריק בעזרת שכבה של חומר דמוי שעווה. הווקס אוטם את הריצוף ומונע דירה של לכלוך אל המרצפות, אך הווקס אינו מספק שכבת הגנה מפני גרירת חפצים. העמידות של הפוליש הזה היא שנה אחת, יש לחדש את שכבת הווקס לאחר שנה.

אנו מספקים שירותי פוליש ברמה גבוהה עם מיטב חומרי הניקוי, צוות מקצועי ומכונות ניקיון חדישות וטובות. התוצאות מדברות בעד עצמן, האריחים נקיים ומבריקים ממש כמו חדשים.

לחץ כאן לקבלת מידע נוסף אודות שירותי הפוליש לסוגיו.

צור קשר

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות
התקשרו עכשיובניית אתרים - טואול