פוליש בחריש

תוכן עניינים

 

פוליש בחרישלנקות את הרצפה זה חשוב וגם צריך להיעשות אחת לשבוע או שבועיים לכל היותר. אבל גם אם נשטוף את הרצפה שלנו בכל שבוע כמו שעון, עדיין לאורך זמן תצטבר עליה שכבה של לכלוך, הבנויה ממשקעים שפשוט התקבעו על גבי פני השטח של הרצפה ואינם ניתנים להסרה באמצעות מהלך שטיפה רגיל. את השכבה הזאת אי אפשר לזהות כשכבת לכלוך מובהקת ולכן אנחנו מקבלים את הרושם שהרצפה נקייה לחלוטין, אלא שבפועל שכבה זו משפיע על משטח הרצפה בעיקר על ידי אובדן הברק, עמעום הצבעים ויצירת גוון מעט יותר כהה מהגוון המקורי. מתי בכל זאת אפשר לזהות את השכבה הזאת? אחרי שמסירים אותה, ואת זה תוכל לעשות עבורכם חברת פוליש בחריש.

 

פוליש בחריש – ראשית כל מה זה פוליש?

פוליש היא טכניקת ניקיון שמבוססת על שימוש בחומרים כימיים חזקים להסרת לכלוך אבל עוד מעבר לזה, על מספר חזרות רב של שפשוף הרצפה. כדי להסיר את שכבת הלכלוך העיקשת, מה שצריך בעיקר הוא שפשוף של שטח פני הרצפה כמות גדולה של פעמים בליווי חומרים כימיים שירככו את הלכלוך ויאפשרו להסיר אותו. אפשר כמובן לעשות את זה בצורה ידנית, אם כי זה צפוי לקחת לנו ימים ארוכים, אוקיינוס של אנרגיה וגם התוצאה לא תהיה אחידה. במקום זאת, ישנה מכונת פוליש שמבוססת על סיבוב מהיר של משטח מחוספס, כשבכל סיבוב מבוצע שפשוף של משטח הרצפה. עם מאות ואלפי סיבובים בדקה, אפשר בהחלט לומר שהרצפה מקבלת טיפול יסודי שיאפשר להסיר כל שכבת לכלוך שהתקבעה עליה.

 

 

האם פוליש מחזיר גם את שכבת הברק?

ובכן, התשובה היא שזה מאוד תלוי בברק המקורי של סוג האבן שאיתה רצפתם את הבית. אם לאבן יש ברק טבעי, הרי ששירות פוליש בחריש יוכל בהחלט להחזיר את הברק, גם אם לא ברמה המקורית, הרי שדי קרוב לכך. העניין הוא שבמרבית המקרים, לאבני ריצוף אין ברק טבעי ואת הברק יש לייצר באמצעות שלב שנקרא וקס או קריסטל. אם הרצפה שלכם הייתה מבריקה ובוהקת כשקניתם את הדירה, סביר להניח שזה בזכות אותה שכבת ברק שיושמה על גבי הרצפה, אך לאחר שנים של הצטברות לכלוך ולאחר הניקוי העמוק שמבוצע במסגרת שירות פוליש בחריש, כבר לא נותר ממנה דבר ויש צורך לחדש אותה.

בבחירת חברת פוליש בחריש, בדקו היטב מה כולל השירות המוצע לכם במסגרת הצעת המחיר, האם הפוליש כולל גם יישום של שכבת וקס, האם מדובר בפוליש קריסטל וכדומה. אלו הם מרכיבים חשובים של השירות וחשוב מאוד לוודא שאתם מקבלים אותם, אם אתם אכן זקוקים להם. כמו כן, שימו לב שישנם מצבים בהם ייתכן צורך בליטוש הריצוף לאור שריטות רבות שהצטברו על פני השטח, וגם לזה רצוי לקבל הצעת מחיר עוד לפני שאתם בוחרים חברת פוליש בחריש.

תומר גרין
תומר גרין

אנו מציעים פתרונות פוליש מתקדמים, המבוססים על טכנולוגיה חדשנית וחומרים איכותיים. צוות המומחים שלנו עובד במסירות כדי להבטיח שכל מוצר שלנו מספק את הברק, ההגנה והעמידות שלקוחותינו מחפשים.

התקשרו עכשיו!