פוליש לרצפה בגני תקווה

תוכן עניינים

ביותר מדי מקרים, אנשים מאבדים תקווה לגבי הריצוף בביתם ומחליטים להחליף אותו כדי להחזיר את הברק לעיניים, אלא שמדובר במהלך מאוד יקר ומאוד מיותר. עם טכנולוגיות הפוליש וטכנולוגיות החומרים הקיימות היום אפשר להחזיר את הריצוף שלכם אל יומו הראשון ואפילו להעניק לו שכבה נאה של ברק שאולי מעולם לא הייתה לו. איך מבוצע התהליך של פוליש לרצפה? האם התהליך מתאים לכל סוגי הרצפות? האם זה נכון שנדרש ליטוש למרצפות? איך מושג הברק – האם הפוליש עצמו עושה ברק או שצריך למרוח חומר מיוחד לשם כך? את כל התשובות לכל השאלות תוכלו למצוא ממש כאן בשורות הבאות, שבסופן גם תמצאו מידע שיסייע לכם למצוא מומחה פוליש לרצפה בגני תקווה.

פוליש לרצפה בגני תקווה

למה צריך בכלל פוליש לרצפה?

הרצפה שלכם איבדה מהברק שלה או אולי מעולם לא נהנתה מברק כזה, אבל בסטנדרטים שאתם רוצים עכשיו להכניס לחיים שלכם, חשוב לכם שהרצפה תיראה מבריקה ונקייה. האפשרות הפחות מועדפת עליכם היא להחליף את כל הריצוף, אלא שממה שסיפרו לכם, אם אתם רוצים ברק אמיתי, אתם חייבים להחליף אותו. ובכן, זה פשוט לא נכון. אריחי ריצוף הם למעשה סוג של אבן וכמו כל אבן, גם אריחי הריצוף שלכם עוברים תהליך של שחיקה. שחיקה זו נגרמת בגין פגעי הזמן, לחות, יובש, שכבות מיקרוניות של לכלוך שמצטברות על גבי האריחים גם אם לא ממש ניתן להבחין בהן כלכלוך. כל אלה גורמים להרס של הברק הטבעי של האבן או של חומר מבריק שיושם עליה בעבר. במסגרת שירות פוליש לרצפה בגני תקווה תוכלו להחזיר את הברק לרצפה שלכם ומדובר בברק אמיתי, בדומה לאריחי השיש היוקרתיים ביותר.

האם נדרש ליטוש לאריחים במסגרת שירות פוליש?

אחת הסיבות המרכזיות לאובדן הברק הטבעי של האבן היא הצטברות של שכבות לכלוך מיקרוניות שלאורך השנים הולכות ונטמעות באבן וכבר לא ניתן להסיר אותן באמצעות ניקוי סטנדרטי אותו אנו מבצעים כאשר אנו שוטפים את הרצפה. בכדי להסיר את שכבות הלכלוך העמוקות ביותר נדרש ליטוש של האבן, ליטוש שלמעשה מסיר שכבה מיקרונית מחומר האבן וחושף שכבה חדשה ורעננה לחלוטין אותה פשוט צריך להבריק. יחד עם זאת, לא כל סוגי האריחים מתאימים לליטוש וגם לא בכל מקרה זה נדרש. אם תזמינו מומחה מקצועי ומנוסה בתחום של פוליש לרצפה בגני תקווה תגלו שאת הנתח הארי של שכבות הלכלוך המיקרוניות ניתן להסיר באמצעות החומרים הנכונים והציוד המתאים ולחסוך את התהליך של ליטוש המרצפות.

יחד עם זאת, במקרים מסוימים אין ברירה ואם רוצים להשיג את מידת הברק הרצויה, יש לבצע ליטוש של המרצפות, במיוחד אם מדובר במרצפות שיש טבעי. ליטוש שיש יכול לעלות 70-120 שקלים למ"ר וטווח דומה נכון גם לגבי ליטוש אבן. כפי שניתן לראות, ליטוש הרצפה לדירת 100 מ"ר, יכול להגיע ליותר מ-10,000 שקלים מה שהופך את אופציית הליטוש לאופציה שמתאימה לריצוף יוקרתי שהעלות שלו גבוהה הרבה יותר מ-120 שקלים למ"ר ולריצוף שבאמת אין כל תקווה אחרת עבורו מלבד הליטוש. ככלל, תמיד נכון להזמין מומחה פוליש לרצפה בגני תקווה ולהתייעץ איתו לגבי הרצפה הספציפית. אתם יכולים לשמוע סיפורים רבים והערכות נחמדות מחברים, שכנים ומכרים שרואים את הרצפה שלכם ואולי עשו פעם פוליש בבית, אבל תשובה מקצועית וסופית שעל בסיסה תוכלו גם לקבל החלטות, תוכלו לקבל אך ורק מאיש מקצוע המתמחה בתחום הפוליש.

איך מבוצע הפוליש עצמו?

פוליש לרצפה הוא תהליך שמבוסס על שני עקרונות מרכזיים. פעם אחת חומרי ניקיון רבי עוצמה ופעם שניה מספר חזרות גבוה. בחומרי ניקוי הכוונה היא לחומרים מקצועיים שאי אפשר לקנות בסופר מרקט וזמינים לרכישה רק עבור אנשי מקצוע המתעסקים בתחום הפוליש. כמובן שגם אתם יכולים לקנות את החומרים הללו, אבל מחירם הוא גבוה מאוד יחסית לחומרים הנמכרים בסופר מרקט וגם לא תוכלו לעשות איתם הרבה ללא העיקרון השני של מספר גבוה של חזרות. במספר החזרות הכוונה היא למספר השפשופים של כל נקודה ונקודה על פני שטח הפנים של הרצפה. ככל שמבצעים יותר שפשופים, כך מושג ניקיון יעיל יותר. החומר החזק מקבל הזדמנות לחדור פנימה את שכבות הלכלוך המיקרוניות ולפעול על השכבות שמתחתן וכן הלאה.

ניקיון ופוליש בגני תקווה

פוליש ידני לרצפה

בעבודה ידנית, לא הייתם יכולים להפעיל יותר מכמה עשרות שפשופים על כל נקודה וגם במקרה הזה הייתם מסיימים את העבודה ללא טיפת אנרגיה בגופכם. בכדי להשיג את השילוב של שני העקרונות הללו, מומחי פוליש לרצפה בגני תקווה עושים שימוש במכונת פוליש ייעודית. מכונה זו כוללת בתוכה מיכל מים ומיכל חומרי ניקוי ובתחתיתה מותקן משטח שפשוף שמסתובב במהירות גבוהה. מכונה זו מאפשרת להפעיל מספר חזרות גבוה מאוד, גם של מאות פעמים על כל נקודה על פני הרצפה תוך שהיא מיישמת את המינון המדויק של חומר ניקוי ומים בכדי להשיג את האפקט הנדרש. גם במקרה זה, ישנה חשיבות רבה לרמה המקצועית של נותן השירות שאתם שוכרים לטובת המשימה. מדוע? מכיוון שמשטח השפשוף עובר מן הסתם תהליך של בלאי ויש להחליפו בהתאם למצבו. אנשי מקצוע רבים לא מקפידים על כך ובכך מונעים מהרצפה שלכם לקבל את מנת השפשוף הנדרשת בכדי להסיר את כל שכבות הלכלוך.

משטח השפשוף הוא משטח שצריך להיות קשיח מספיק בכדי להסיר את הלכלוך ולחדור פנימה אל השכבות התחתונות שלו מחד, אבל גם צריך להיות מספיק עדין בכדי לא לגרום לשריטות על גבי אריחי הריצוף. הבעיה המרכזית היא כאשר המשטח עובר בלאי משמעותי והופך להיות רך מדי. במקרה כזה אתם יכולים להיות בטוחים שלא תופענה שריטות על הרצפה שלכם, אבל גם התוצאה הסופית לא תהיה כמצופה. למעשה, הרחק מהמצופה.

תהליכי עבודה בפוליש

מבחינה תהליכית, בשלב הראשון יש לרוקן את החדר על מנת לאפשר עבודה נוחה וחופשית. ככלל, עדיף לרכז את כל הריהוט של חדר מסוים בחדר אחר ולאחר מכן פשוט לנייד את הריהוט מחדר לחדר בהתאם להתקדמות התהליך. את הפעולה הזאת אמור כמובן לבצע איש המקצוע שהזמנתם בתוך מומחה פוליש לרצפה בגני תקווה ואם אותו איש מקצוע דורש מכם להשאיר בני משפחה שיוכלו לסייע בכך, זה אמור להדליק אצלכם נורה אדומה לגבי הרמה המקצועית של אותו איש מקצוע. בשלב השני מבוצעת שטיפה רגילה של הרצפה עם חומרי ניקוי מקצועיים ולאחר מכן מתחילה העבודה עם מכונת הפוליש. עם המכונה יש לעבור על כל שטח הרצפה תוך כדי בחינה של התוצאה בזמן אמת וקביעת מספר החזרות שיש עוד לבצע בכל אזור של הרצפה, וגם בכך כמובן נמדד איש המקצוע.

לבסוף מבוצעת שטיפה רגילה של הרצפה וייבוש וכעת אתם אמורים לראות את הרצפה שלכם בשיא ניקיונה. אבל היכן הברק? ובכן, הברק מעולם לא הסתתר אי שם מתחת וחיכה רק שתחשפו אותו. פוליש לרצפה מאפשר להגביר מעט את מידת הברק, אבל ייתכן מאוד שזה לא הברק שאתם חשבתם עליו כשהזמנתם מומחה פוליש לרצפה בגני תקווה. על כן, חשוב מאוד לתאם ציפיות ולהבין בדיוק מה כולל השירות ועל מה אתם משלמים. ככלל, פוליש לרצפה לא נועד לייצר ברק, אלא לבצע ניקוי עומק של הרצפה, מה שיכול בהחלט להגביר במעט את מידת הברק של האריחים, אך לא לייצר ברק יש מאין. בכדי לייצר ברק יש לבצע מריחה של חומר ברק ועל כך נדבר בשורות הבאות.

הוספת ברק לרצפה

הוספת ברק מבוצעת באמצעות מריחה של חומר ייעודי שעליו לבטח שמעתם מעולם ניקוי הרכב ושמו וקס. פוליש וקס הוא שירות משולב הכולל את שלב ניקיון הפוליש ולאחר מכן יישום של שכבת וקס. וקס הוא חומר מגן שמבצע פעולה של הסרת חומר מיקרוני מהאריח והותרת ברק. יחד עם זאת, גם במקרה של פוליש וקס אתם לא יכולים לצפות לברק שהופך את הרצפה שלכם למעין מראה עם השתקפות. בכדי להשיג את הברק הזה, ברמה הגבוהה ביותר, אתם בעצם רוצים להזמין שירות פוליש קריסטל, שעושה שימוש בחומר חזק הרבה יותר ויוצר ממש מעין שכבה של ברק על גבי האריחים שלכם, כמעין שכבה שעומדת בפני עצמה.

כמה זה עולה?

בבדיקת השוק לצורך הזמנת מומחה פוליש לרצפה בגני תקווה אתם עשויים לקבל הצעות מחיר שונות שמבוססות על שיטות תמחור שונות. בתמחור פיקס כלומר תמחור שניתן לכם עבור הפרויקט כולו על סמך מספר החדרים בבית ולא על סמך המטראז' המדויק, המחיר לו אתם יכולים לצפות הוא כזה:

פוליש וקס לדירת שלושה חדרים עד 60 מ"ר – בין 900 שקלים ועד 2,000 שקלים.

פוליש וקס לדירת ארבעה חדרים עד 80 מ"ר – בין 1,200 שקלים ועד 2,500 שקלים.

פוליש וקס לדירת חמישה חדרים עד 100 מ"ר – בין 1,500 שקלים ועד 3,000 שקלים.

הצעות אחרות יכולות להינתן לכם על בסיס תמחור לפי מטר רבוע ובמקרה כזה, המחיר לפוליש וקס יעמוד בדרך כלל על הטווח של 10 שקלים עד 30 שקלים למטר רבוע אחד. את המחיר הזה תוכלו להכפיל בשטח הדירה שלכם ולקבל את המחיר הכולל שיהיה עליכם לשלם. מחיר פוליש קריסטל יעלה לכם מעט יותר בטווח של 15 עד 35 שקלים למטר רבוע אחד. כפי שניתן לראות הפער בין וקס לקריסטל הוא לא גבוה מיוחד וגם בדירות 100 מ"ר, המחיר צפוי להיות יקר יותר ב-500 שקלים בלבד ולכן ללא כל ספק, עדיף תמיד לבחור באופציה של פוליש קריסטל שתבטיח לכם את מידת הברק הגבוהה ביותר לרצפה שלכם, ושלאחריה כבר לא תחשבו שוב להחליף את הריצוף בבית.

לבחור נכון את מומחה הפוליש

כעת אתם רק צריכים לבחור מומחה פוליש לרצפה בגני תקווהואת זה תוכלו לעשות באמצעות המלצות שתקבלו מחברים, בני משפחה, מכרים ושכנים, אבל עדיף לקבל חוות דעת מקצועיות מאנשי מקצוע כמו מנהלי תחזוקה בבנייני משרדים ובחברות גדולות. חוות דעת של איש מקצוע יכולה להיות שווה הרבה יותר מכל המלצה שתקבלו ועל חוות דעת כזאת, ובתנאי שאתם מכירים את האיש שנותן לכם אותה, תוכלו בהחלט לסמוך בבחירת מומחה פוליש לרצפה . שימו לב שבהצעות המחיר שאתם מקבלים, אתם רוצים לקבל פירוט מלא של כל האפשרויות לרבות פוליש בלבד, פוליש וקס, פוליש קריסטל וגם ליטוש. גם אם אין לכם שום כוונה לבצע ליטוש, מדובר בעוד נתון שיסייע לכם לבחון את התמחור הכולל של איש המקצוע ולרמוז על הרמה המקצועית שלו. כמו כן, בקשו התחייבות למחיר שהוצע לכם ללא אפשרות לתוספות עלות בזמן אמת, מה שיכול בהחלט לקרות בהזמנת מומחה פוליש לרצפה בגני תקווה, ומזה אתם רוצים להימנע מראש.

Picture of תומר גרין
תומר גרין

אנו מציעים פתרונות פוליש מתקדמים, המבוססים על טכנולוגיה חדשנית וחומרים איכותיים. צוות המומחים שלנו עובד במסירות כדי להבטיח שכל מוצר שלנו מספק את הברק, ההגנה והעמידות שלקוחותינו מחפשים.

התקשרו עכשיו!