כל מה שצריך לדעת על פוליש: סוגים, יתרונות ומחירי רצפה!

תוכן עניינים

הרצפה בבית שלכם היא המשטח שסופג את כמות הלכלוך הרבה ביותר מכל משטחי הדירה ואשר זוכה לרמת הניקיון הזניחה ביותר ביחס לכולם. הדבר הראשון שקופץ בראש למשמע טענה זו היא, איך יכול להיות? הרי אנחנו שוטפים את הרצפה פעם בשבוע או שבועיים, תדירות ניקיון גבוהה יותר מזו שאנחנו מיישמים בכל משטח אחר. ובכן, מידת הניקיון של משטח נקבעת לא רק על פי תדירות הניקוי שלו, אלא גם על תדירות הלכלוך שלו והרצפה שלנו סופגת גורמי לכלוך בכל רגע נתון, החל מלחות ואבק שנוחתים עליה ללא הרף, דרך לכלוך שאנו מכניסים הביתה בסוליות הנעליים וכלה באדי שמן בישול וערפיח מהרחוב, החודרים אל תוך הדירה ונוחתים על גבי הרצפה.

איור כלי פוליש וניקיון

ניקוי רצפה ולבסוף פוליש

הרצפה היא הסיבה היחידה שקשה לראות את הלכלוך הזה. יחד עם זאת, הלכלוך אכן מצטבר והופך למשקעי לכלוך שמעכירים את גוון הרצפה ומשמידים הלכה למעשה את הברק שלה. כשמגיע השלב הזה, הפתרון הנדרש הוא פוליש, שמטרתו היא להעניק לרצפה ברק בוהק ואטרקטיבי. אלא שלפני שעושים פוליש, חשוב לנקות את הרצפה בצורה יסודית, לסלק את שכבות הלכלוך המיקרוניות שהצטברו על גבי הרצפה ואז גם ניתן ליישם את שכבת הברק וליהנות מהאימפקט הנרחב ביותר.

ראו גם: ניקיון בתים לאחר שיפוץ

סוגים של פוליש

כשאתם מזמינים שירות פוליש לרצפת הבית, חשוב שתכירו את האפשרויות העומדות בפניכם ובכל הקשור לשירותי פוליש, מדובר בשלוש אפשרויות מרכזיות. האפשרות הראשונה היא פוליש קריסטל במסגרתו מחדירים חומרי ניקוי וברק ייחודיים אל תוך החומר הקשיח של אריחי הריצוף, מה שיוצר את הברק הנדרש לא רק על גבי המרצפת, אלא גם בתוכה. האפשרות השנייה היא פוליש וקס, במסגרתה מורחים על הרצפה שכבה של וקס, חומר דמוי שעווה שיוצר ברק מסוים, אם כי ברמה החיצונית בלבד. לבסוף, האפשרות השלישית היא פוליש סילר, שמבוססת על עקרון הווקס, קרי יישום של חומר חיצוני מעניק ברק ובמקרה הזה גם אוטם את הרצפה מפני חדירת לכלוך בעתיד. את הסילר ניתן ליישם באמצעות מריחה פשוטה, בעוד ששני המודלים הראשונים מחייבים שימוש במיכון מתאים.

הזמנת שירות פוליש מתאים

בהזמנת שירות פוליש לרצפה, אתם רוצים לוודא שאתם מזמינים את סוג הפוליש שיעניק לכם את הברק המקסימלי האפשרי ביחס לסוג הריצוף שלכם וביחס למצבו, וכן אתם רוצים להבטיח שהתוצאה תישאר איתכם כמה שיותר זמן. חברת פוליש המבריק מציעה לכם שירותי פוליש לרצפת הבית או המשרד ומעמידה לרשותכם צוות מקצועי שיסביר לכם על טכניקות הפוליש השונות וימליץ לכם על הטכניקה המתאימה לכם ביותר. על אף שטכניקות וקס וסילר הן חיצוניות בלבד, יש להן ערכים ייחודיים שבהחלט יכולים להעניק להן עדיפות על פני פוליש קריסטל ואנשי המקצוע של פוליש המבריק ישמחו להסביר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת בהיבט זה.

ראו גם: ליטוש מרצפות

Picture of תומר גרין
תומר גרין

אנו מציעים פתרונות פוליש מתקדמים, המבוססים על טכנולוגיה חדשנית וחומרים איכותיים. צוות המומחים שלנו עובד במסירות כדי להבטיח שכל מוצר שלנו מספק את הברק, ההגנה והעמידות שלקוחותינו מחפשים.

התקשרו עכשיו!