הנוצץ
חברת ניקיון, פוליש

לפרטים התקשרו
1700-700-432

  1. ראשי
  2. /
  3. פוליש

פוליש לבית ולרצפה

הפוליש שלנו לרצפה הוא פוליש אקסטרה נקי ואיכותי, אנו מתמחים במתן שירותי ניקוי עם דגש על עבודות פוליש. המוניטין שלנו מתבסס על שנים רבות של ניסיון, צוות מקצועי, שירות אדיב, מחירים הוגנים, שימוש בחומרי ניקוי איכותיים ובעיקר, מאות לקוחות מרוצים אשר שבים ומזמינים שירותי פוליש לבית ולמשרד.

אצלנו כל העבודות מתבצעות על הצד הטוב ביותר תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ורמת ניקיון גבוהה. הצוות המקצועי שלנו נותן מענה לניקוי כל סוגי הרצפות, אנו נתאים בעבורכם את סוג הפוליש לסוג הריצוף.

איך מנקים את הרצפה עם פוליש?

את הברק אנו משיגים בעזרת מכונה מתקדמת אשר משייפת את האריחים, מלטשת, מחליקה ומקרצפת. השלב הראשון של הניקיון מתחיל בהסרת הכתמים והלכלוך מהשכבה העליונה, השכבה הראשונה לעתים מוסרת תוך חשיפת שכבה חדשה ומבריקה. לאחר סיום שלב הניקיון נקבל רצפה נקייה אותה נצפה בשכבה של ברק. את ההברקה אפשר לבצע במתכונת של פוליש ווקס, פוליש קריסטל או פוליש אקרילי, יש להתאים נכונה בין סוג הפוליש לבין סוג האריחים. 

עבודת ניקיון מקצועית יש לבצע בעזרת ציוד ניקיון מקצועי, תוצאות של פוליש איכותי מקצועי מחזיקות מעמד למשך תקופה ארוכה.

איך יוצרים את שיטת הברק?

מכונת הפוליש מפעילה עצמה רבה תוך ניקוי הרצפה, חומרי ההברקה מוחדרים אל השכבה העליונה של הריצוף. שכבת הברק מחזיקה מעמד למשך תקופה ארוכה, פוליש מקצועי אשר בוצע בצורה מקצועית יעניק לכם ריצוף מבריק ומרשים.

ביצוע עבודות פוליש למטבח בדירה


צור קשר

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות
התקשרו עכשיובניית אתרים - טואול