פוליש לדירה עם הסוג היפה ביותר בארץ!

תוכן עניינים

אם רצפת הדירה שלכם איבדה מהברק, אם הצבע שלה נעשה קצת עכור ולא משנה כמה אתם שוטפים אותה, היא תמיד חוזרת לאותו מצב מייאש בגוון מט מדכא, אתם רוצים להזמין לעצמכם שירות פוליש לדירה ובשורות הבאות מסבירים לכם המומחים של חברת פוליש המבריק על שלושת סוגי הפוליש שתוכלו ליישם ועל התוצאות שתוכלו לצפות להן.

ניקיון ב{HEBROW}

מהם שלושת סוגי הפוליש הקיימים?

בהזמנת שירות פוליש לדירה וניקיון בתים חשוב שתדעו בדיוק מה אתם מזמינים, מה אתם מקבלים ולמה אתם יכולים לצפות. פוליש זה אמנם מונח שמעורר בנו דמיונות על רצפה מבריקה ובוהקת, אבל לא כל סוג של פוליש יודע להשיג זאת וגם לא כל סוג של מרצפות יודע להציע את אותה רמת ברק. ככלל, ישנם שלושה סוגים מרכזיים של פוליש לדירה:

  • פוליש קריסטל – פוליש המבוצע באמצעות מכונה ייעודית המחדירה תרכובות שונות של חומרי ניקוי כימיים אל תוך מעבה המרצפת ויוצרת את רצפת הברק בתוך המרצפת עצמה. המדובר בטכניקה מאוד יעילה ואפקטיבית, אם כי מידת הברק המתקבלת מוגבלת למידת הברק הטבעי שיודעת המרצפת המקורית להציע, ולכן לא מתאימה לכל סוגי הריצוף.
  • פוליש וקס – פוליש לדירה מבוסס וקס הוא פוליש המבוסס על יישום של וקס, חומר מבריק דמוי שעווה, על גבי הריצוף, וזאת באמצעות מכונת פוליש ייעודית. הווקס למעשה הוא שכבת הברק עצמה ועל כן אינו תלוי במידת הברק הטבעית של המרצפת. יחד עם זאת, גם מידת הברק שניתן לייצר עם הווקס מושפעת ממידת הברק הטבעית של האבן ועל אף שברק אכן יתקבל, הוא יהיה מוגבל ומושפע מזו של המרצפת.
  • פוליש סילר – פוליש הדומה במהותו לפוליש וקס ומבוסס על יישום חומר הקרוי סילר. הסילר מיועד לייצר שכבה חיצונית של ברק, אך גם לאטום את הריצוף ולהגן עליו מפני שריטות ולכלוך.

ראו גם: חברת ניקיון לאחר שיפוץ

לא רק סוג הפוליש

כאמור, על מידת הברק שתוכלו להשיג במסגרת שירות פוליש לרצפה, משפיעה גם מידת הברק הטבעית של המרצפות ומעבר לכך גם יסודיות הניקוי של המרצפות לפני ביצוע הפוליש. יישום של וקס על רצפה מלוכלכת למשל, לא ישיג ברק במידה הראויה ולבטח לא ימצה את פוטנציאל הברק הטבעי של המרצפות. על כן, בהזמנת שירות פוליש לרצפה עליכם לבחור לא רק את סוג הפוליש, אלא גם את הגורם המקצועי שיבצע אותו עבורכם. חברת פוליש המבריק היא חברה ותיקה ומובילה בתחום הפוליש ומציעה שירותי פוליש לדירה, למשרד, למפעל ומבני ציבור. החברה מבצעת את כל סוגי הפוליש על בסיס בחינה של סוג המרצפות ומצב הרצפה וקביעת סוג הפוליש שיעניק לרצפה את רמת הברק הגבוהה ביותר האפשרית. כמו כן, החברה מבצעת ליטוש מרצפות במידה והיקף הלכלוך שדבק ברצפה אינו ניתן להסרה באמצעות חומרי ניקוי כימיקליים, חזקים ככל שיהיו.

Picture of תומר גרין
תומר גרין

אנו מציעים פתרונות פוליש מתקדמים, המבוססים על טכנולוגיה חדשנית וחומרים איכותיים. צוות המומחים שלנו עובד במסירות כדי להבטיח שכל מוצר שלנו מספק את הברק, ההגנה והעמידות שלקוחותינו מחפשים.

התקשרו עכשיו!